Gólová smršť juniorov

Víkend ako z ríše snov. Juniori ťahajú 6 – zápasovú víťaznú šnúru s úžasným skóre 35:5.

Jeden za všetkých, všetci za jedného! Toto je tím juniorov HC SLOVAN Bratislava. A tento víkend to opätovne ukázali. Na dobre pracujúcu mašinu mladých Slovanistov bol prikrátky aj súper číslo tri. Po Skalici a Dukle Trenčín odišli na prázdno aj Spišiaci. Od prvej sekundy sa v sobotňajšom zápase hral svižný hokej a jedinou otázkou bolo, kedy padne prvý gól a kto bude ten šťastlivec. Tým šťastlivcom sa stal Takáč. Spišiakom sa podarilo o necelé tri minúty vyrovnať skóre. No hostia sa z vyrovnaného stavu tešili len 29 sekúnd, keď na 2:1 zvyšoval Bednarič. Prvá tretina skončila tesne 2:1 pre náš tím. Každému prítomnému bolo zrejmé, kto je pánom na ľade. Chalani svoju dominanciu potvrdili v druhej tretine troma gólmi a v tretej tretiny kozmeticky upravili skóre o ďalšia dva presné zásahy. Hlavnou hviezdou sobotňajšieho zápasu bol obranca Michal Valjent s troma asistenciami. Michal nakoniec zápas nedohral pre zranenie, ktoré utŕžil pri osobnom strete so súperom.Dnešný zápas bol ako cez „kopírak“, len s malými zmenami. Chalani deklasovali SNV 10:1 a  dvojica Marco Halama – Jozef Tibenský si pripísala trinásť bodov! Halama za dva góly a štyri asistencie. Tibenský sa blysol hattrickom a štyrmi asistenciami.Po skvelom víkende juniori v priebežnej tabuľke poskočili z piateho miesta na tretie. Na druhý Liptovský Mikuláš strácajú jeden bod a na prvú Duklu Trenčín sedem bodov.24. koloHC SLOVAN Bratislava – HK Spišská Nová Ves 10:1 (2:1, 4:0, 4:0)Góly: 1:0 Kollar (Halama), 2:0 Tibenský (Halama, Kojda), 2:1 Lesňák (Hamráček), 3:1 Kojda (Halama, Tibenský), 4:1 Šimonič (Tibenský, Mihňák) v presilovej hre, 5:1 Halama (Tibenský), 6:1 Tibenský (Halama, Šimonič), 7:1 Bečka (Takáč, Kundrát), 8:1 Tibenský (Bílik) v presilovej hre, 9:1 Kundrát (Bednarič), 10:1 Halama (Tibenský, Ficel)Strely: 51:29, Vylúčenia: 2:5, Presilovky: 2:0, Oslabenia: 0:0HC SLOVAN Bratislava: Pavlas – Halama, Bílik, Šimonič, Ficel, Tibenský – Mikšík, Mihňák, Kollar, Vidovič, Bednarič – Kundrát, Hedera, Bečka, Kuzmín, Takáč – Kojda, 23. koloHC SLOVAN Bratislava – HK Spišská Nová Ves 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)Góly: 1:0 Takáč (Bečka, Hedera), 1:1 Bednár (Zakopjan, Osuský), 2:1 Bednarič (Valjent, Kollar), 3:1 Kollar (Mikšík, Valjent), 4:1 Halama (Valjent, Tibenský), 5:1 Kundrát (Brodek, Danišovský), 6:1 Takáč (Danišovský), 7:1 Tibenský (Halama)Strely: 33:34, Vylúčenia: 13:6, Presilovky: 1:0, Oslabenia: 0:0HC SLOVAN Bratislava: Pavlas – Halama, Bílik, Šimonič, Ficel, Tibenský – Mikšík, Valjent, Kollar, Vidovič, Bednarič – Kundrát, Mihňák, Brodek, Kuzmín, Danišovský – Bečka, Kojda, Hedera, Takáč22. kolo – doplnenie štatistických údajovHC SLOVAN Bratislava – HK Dukla Trenčín 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)Góly: 0:1 Cíger (Pardavý), 1:1 Valjent (Bednarič,Šimonič) v presilovej hre, 2:1 Krajč (Kundrát, Šimonoč), 3:1 Kollar (Mikšík, Valjent)Strely: 38:27, Vylúčenia: 2:3, Presilovky: 1:0, Oslabenia: 0:0HC SLOVAN Bratislava: Baroš – Halama, Kundrát, Laššo, Mikšík, Benčat, Bílik, Gula, Valjent, Bendarič, Brodek, Kollar, Takáč, Ficel, Kuzmín, Mihňák, Vidovič, Danišovský, Krajč, Šimonič, Tibenský