Gól poteší, ale dnes z neho radosť nemám

Pre mladého zadáka belasých to mohol byť veľký deň, ale radosť z prvého gólu skalila trpkosť prehry.

Výkony Patrika Lužu rastú každým odohraným zápasom v KHL a konečne sa dočkal prvého presného zásahu v nadnárodnej súťaži. No ani jeho premiérový gól ho tešiť nemohol, keďže belasí doma prehrali s Ladou Togliatti 2:5."Bohužiaľ, aj taký je hokej a nie vždy sa šťastie prikloní na našu stranu. Súperovi padali góly, ktoré tam padnúť nemali. Sme tím a mali by sme sa s tým vysporiadať, ale predovšetkým, vôbec sme to nemali dopustiť. Koncentrácia bola slabá, povedali sme si, čo chceme hrať, ale hrali sme niečo úplne iné. Síce sme sa miestami do zápasu dostali, ale bol to skrátka z našej strany zlé," vyjadril sa bez okolkov mladý obranca.Jediným pozitívom bol pre Patrika jeho prvý gól v KHL, aj keď priniesol skôr trpké pocity: "Bol to gól na 2:5, tak ako sa mám cítiť. Určite ma potešil, ale asi sa z neho budem radovať až neskôr. Určite nie po takomto zápase."