Gól po 8 mesiacoch

Po ôsmich mesiacoch dal gól! S Michalom Sersenom sa tešil celý štadión a on svoju radosť dal patrične zo seba von. Hodil sa na plexisklo...

„Ja sa všeobecne vždy teším zo svojich gólov, veď ich nedávam až tak veľa,“ vysvetľoval nám v kabíne kapitán Slovana. „Radosť bola o to väčšia, že to prišlo po veľmi dlhej dobe. Užil som si to pred domácimi fanúšikmi.“ Kapitán svoj tím pochválil. „V prvej tretine sme sa nevedeli dostať cez stredné pásmo. Súper dobre bránil, ale v druhej tretine sme pokračovali v tom, čo sme si povedali, prišli aj góly. Myslím, že sme boli lepší celý zápas a zaslúžene sme vyhrali. Výrazne sme sa zlepšili, aj keď tam boli nejaké chybičky. Súper nám to uľahčil, nejazdili, netlačili sa do brány. Náš výkon sa konsoliduje, tak verím, že naše výkony ešte vygradujeme a budeme v tabuľke stúpať.“ Našim najbližším súperom je už vo štvrtok nováčik z Číny. „Exotika to je pre fanúšikov, pretože klub pôsobí v Číne, inak sú to všetko hráči, ktorí pôsobili v KHL alebo iných kvalitných ligách. Nebude to žiadny čínsky výber, čo si sem príde iba tak zahrať. Naopak, v konferencii sú vysoko, musíme hrať zo zabezpečenej obrany a nedovoliť im dostať sa do šancí.“