Gól mi zdvihol sebavedomie!

VIDEO: Libor Hudáček si vyslúžil pochvalu od legendárneho Jožka Golonku

Libor Hudáček si vyslúžil pochvalu od legendárneho Jožka Golonku.

Prvý gólový zárez v tohtoročnom play off si v druhom stretnutí proti Trenčínu zapísal Libor Hudáček, ktorý sa nebojácne natlačil spoza brány pred Kováča a gólman Dukly bol na jeho bekendovú strelu krátky. Mladý útočník sa z presného zásahu mimoriadne tešil a predviedol aj skok na mantinel: „Po dlhej dobe, ani neviem, koľko to bolo zápasov, som dal opäť gól, takže ma to určite potešilo. Zdvihlo mi to sebavedomie.“ V oboch zápasoch predvádzali mladé belasé pušky rýchly a agresívny hokej, čo sa páčilo zaplneným tribúnam. Práve po góle Libora Hudáčka uznanlivo kýval hlavou aj bývalý hráč Slovana, legendárny Jozef Golonka, ktorý sa vyjadril, že takto vyzerá pravý slovanistický duch. „Na ľade som to, samozrejme nepočul, ale som veľmi rád, že si to Jožko Golonka o mne myslí,“ reagoval trochu zaskočený Libor, keď sme mu výrok tlmočili.