Generálka pred štartom KHL

V sieti Ticketportal si môžete zakúpiť vstupenky na poslednú zápasovú previerku Slovana pred ostrým štartom KHL proti HC Vítkovice Steel.

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava sa už viac ako mesiac spoločne pripravujú na nový ročník Kontinentálnej hokejovej ligy. Ešte v júli stihli odohrať dva prípravné zápasy proti Metallurgu Novokuzneck a Dinamu Minsk. V auguste si po zápasoch s HC Košice, Amurom Chabarovsk rozložili svoj prípravný kemp vo švajčiarskej Bellinzone. Vo výborných alpských podmienkach sme odohrali dva víťazné zápasy proti HC Lugano a CSKA Moskva. Čadovi zverenci zaváhali len s Viťazom Podolsk, ktorému podľahli až v nájazdoch.Slovanisti sa opäť v Bratislave na tréningu po dvoch dňoch voľna stretnú v stredu a v dalšej fáze prípravy ich čakajú ešte tri prípravné zápasy. Po previerkach na ľade HC’05 Banská Bystrica a Komete Brno nastúpi Slovan v domácom prostredí vo štvrtok 28. augusta 18:00 na záverečný prípravný zápas pred štartom KHL proti HC Vítkovice Steel.Vstupenky na stretnutie proti celku vedenému slovenským trénerom Petrom Oremusom, v ktorého zostave figuruje až päť Slovákov sa v sieti Ticketportal predávajú jednotnej cene - € 6,- (sedadlá s presným označením miesta na vstupenke). Cena lístkov na voľné miesta v sektore I (imobilní): € 5,- (platí pre osobu na vozíčku + 1 sprevádzajúcu osobu; predpredaj iba na centrále Radlinského 27, prípadne v deň zápasu v pokladniach SLOVNAFT Areny).Držitelia permanentiek "HC SLOVAN – KHL 2014/2015" majú vstup na zápas v cene permanentky.Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO 26 majú nárok na 10 % zľavu z ceny vstupenky na zápasy hraní v Bratislave po predložení preukazu na predajnom mieste.Príďte sa pozrieť na hru Slovana v poslednom domácom zápase pred štartom KHL. Lístky na stretnutie si môžete zakúpiť ONLINE, resp. na jednom zo 600 predajných miest Ticketportalu po celom Slovensku.