Frigo pôvodne ani nemal hrať

VIDEO: Krajčiho odstúpenie hráči v kabíne nerozoberajú.

Krajčiho odstúpenie hráči v kabíne nerozoberajú.

Po dlhšom čase sa v súťažnom zápase predstavil obranca Peter Frühauf, ktorý doteraz pre dlhodobé zranenie pauzoval. Trénovať síce už začal naplno, ale to, že nastúpi proti Martinu, netušil ešte pár dní pred zápasom: „Bolo to veľmi hektické, pôvodne som nastúpiť nemal, ale situácia sa vyvinula tak, že sa zranil Mario Cartelli a Martin Štajnoch dostal dištanc na jeden zápas. Nakoniec som rád, že som hral,“ usmial sa „Frigo“. Na vydretom víťazstve 5:4 sa podieľal jednou asistenciou: „Myslím si, že do konca sezóny nebude pre nás nijaký zápas jednoduchý. Ale som rád, že s Martinom sme hrali útočne, predviedli sme dobrý hokej, len škoda, že nám to tam nepadá. Ak by sme za stavu 3:1 dali ešte jeden gól, bolo by po zápase.“

V médiách a hokejových kruhoch momentálne v súvislosti so Slovanom rezonuje najmä odstúpenie generálneho manažéra a predsedu predstavenstva Maroša Krajčiho z klubových funkcií. Ovplyvnilo to aj belasú kabínu? „Nie, ide to mimo nás. Sú to veci, ktoré sa týkajú vedenia. Ja osobne, a môžem povedať, že aj ostatní, sa o tom v kabíne nebavíme. Za prvé, my nič nevyriešime a za druhé, potrebujeme sa sústrediť predovšetkým na hokej. Čaká nás už iba málo zápasov, musíme bodovať a každý takýto vonkajší podnet by nás mohol rozhodiť,“ vyjadril sa k zamotanej situácii Peťo Frühauf.