Fanúšikovia sú výborní, škoda, že sme ich na konci sklamali

Duel s Novosibirskom sa hráčom Slovana nehodnotil ľahko, jednou chybou prišli o všetky body.

"Myslím si, že v prvej tretine to bola vyrovnaná partia, prvú polovicu druhej sme nehrali dobre, po dvoch góloch zobral tréner time out, nakopli sme sa a hrali normálne. Zápas sme otočili a prevahu sme mali my. Podobne to bolo aj v tretej tretine, mali sme prevahu, no potom sme začali nejako lietať. Bohužiaľ počas našej presilovky sme dostali gól, čo by sa nemalo stávať," rozhovoril sa v kabíne útočník Marek ViedenskýHráči Slovana opäť predviedli solídny, dravý výkon, na body to ale nestačilo. Fanúšikom sa však herný prejav pozdával a belasých vytrvalo povzbudzovali: "Fanúšikovia nás hnali dopredu celý zápas, za čo im veľmi ďakujeme. Je super hrať pred takou kulisou, ktorá je na našej strane či vyhrávame, alebo prehrávame. Bohužiaľ, na konci sme ich sklamali. Už sa naozaj z toho musíme poučiť, niečo musíme spraviť hlavne s presilovkami. V nich musíme dávať góly, nie ich dostávať."