Fanúšikovia Slovana sú najlepší!

Dva tituly pre našich fans

Fanúšikovia Slovana sú nielen výborní vo vytváraní atmosféry počas našich domácich zápasov, ale ukázali, že majú aj majstrovské športové schopnosti. Získali hneď dva majstrovské tituly!

Ten prvý získali za víťazstvo v 1. hokejbalovej lige, čo je obrovský úspech, veď sa tým nielenže zaradili medzi elitu slovenského klubového hokejbalu, ale sa aj postarali o svetovú raritu. Slovan bude mať A tím v najvyššej hokejovej súťaži a fanúšikov v extralige hokejbalu!  Pravda, ak im to možnosti dovolia.

Druhý titul je "tradične" z turnaja fanklubov, kde naši Verní Slovanu nemajú konkurenciu už tretí rok po sebe. Zlatý hetrik zavŕšili v nedeľu 26. júna, keď vo finále porazili Poprad na samostatné nájazdy 2:1. Fanklubáci mali počas turnaja pevné obranné hradby, v troch nedeľných súbojov inkasovali len 2 góly!

Okrem iného zorganizovali naši fanúšikovia  cez víkend aj Memoriál Dušana Pašeka, ktorý hodnotíme všetci ako veľmi úspešný.

V klube máme radosť z našich priaznivcov a tešíme sa z ich úspechov! Chlapci, gratulujeme k dvom majstrovským titulom!

jk