Logo

Správy

Permanentky
SloavnPositive

Dvojbodový Boychuk: Snáď sme začali víťaznú sériu

0 0

Spoluprácu s Réwayom si pochvaľoval.

$article->fk_main_image->title

Hráči HC Slovan Bratislava si poradili na domácom ľade so Salavatom Julajev Ufa 3:2 a domácu sériu odštartovali dôležitým víťazstvom. Nemalý podiel na zisku troch bodov mal kanadský útočník Zach Boychuk, ktorý zaznamenal jeden gól a jednu asistenciu.

"Bol to jeden z našich lepších zápasov, pomohol nám prvý gól a dokázali sme streliť ďalšie. Škoda, že sme v závere dvakrát inkasovali, ale máme tri body. Potrebujeme čo najviac víťazstiev, chceme sa dostať do play off. Vyhrali sme a radi by sme tým naštartovali víťaznú sériu," vyjadril sa po úspešnom zápase. 

Zach bol súčasťou novovytvoreného útoku spolu s Colbym Genowayom a novou akvizícou belasých Martinom Réwayom. Spoluprácu s talentovaným slovenským mladíkom si skúsený zámorský hokejista pochvaľoval: "Hrať s ním bolo veľmi príjemné, je veľmi zručný. Keď mu prihráte puk, dokáže vám ho vrátiť. Naozaj je šikovný." 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Rau Chad 0 0
7. Sukel Matus 0 0
8. Liska Adam 0 0
9. Virta Patrik 0 0
10. Chipchura Kyle 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím