Dve zmeny v zostave Slovana

Piaty zápas štvrťfinále je na programe dnes od 18:00 h v Bratislave.

Tréneri Slovana urobili v zostave v porovnaní s predošlými štyrmi zápasmi série dve zmeny. Obe sa týkajú útočnných formácií. Samuel Buček vynechá duel pre menšie problémy v dolnej časti tela. Do prvého útoku sa tak presunie Brendan O’Donnell, s ním nastúpia Rastislav Gašpar a Brant Harris. V druhom útoku sa potom predstaví Jakub Urbánek s Milanom Kytnárom a Petrom Šišovským. Bez zmeny je trio Branislav Rapáč, Tomáš Zigo, Tomáš Matoušek. Vo štvrtom útoku dostane príležitosť Samuel Petráš, pri  Daliborovi Bortňákovi a Adamovi Lukošíkovi nahradí Petra Kundríka.V obranných dvojiciach nenastali žiadne zmeny. Andrej Meszároš má pri sebe Martina Štajnocha. Michal Sersen bude hrať s Nerijusom Ališauskasom. Patrik Maier sa predstaví s Michaelom Brodzinskim. Siedmy bek je Juraj Valach.Do brány Slovana sa postaví Tyler Parks, na striedačke zostane Kristers Gudlevskis.Zostava:
Parks (Gudlevskis)
Meszároš, Štajnoch – Gašpar, Harris, O‘Donnell