Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Dve výhry nad Jokeritom? To nečakal ani najväčší optimista

0 0

Záver roka v znamení fínskej deštrukcie.

$article->fk_main_image->title

Hráči HC Slovan Bratislava pripravili pre fanúšikov veľmi príjemný záver roka 2017. Po bode z domáceho zápasu s Jekaterinburgom bodovali v nasledujúcom dvojzápase s Jokeritom Helsinky naplno. Favorizovaný fínsky tím zdolali vonku aj doma zhodným výsledkom 3:2.

"Výborné! Dve výhry s Jokeritom, to nečakal ani najväčší optimista. Je to paráda. Hralo sa mi výborne aj v Helsinkách aj tu, boli to výborné duely. Hľadisko bolo v Bratislave druhý raz po sebe zaplnené do posledného miesta, takže fantázia," neskrýval spokojnosť strelec prvého gólu Slovana Juraj Mikúš.

"Bolo by určite krajšie, keby bodový rozdiel na pozíciu v play off nebol taký veľký, ale je to tak, ako to je. Ale som rád, že to nikto nezabalil a bojovali sme," dodal útočník belasých, ktorého čaká "papučový" Silvester. "Máme dve malé deti, takže budeme doma," usmial sa Juraj.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Kundrík Peter 0 0
2. Zigo Tomáš 0 0
3. Studenič Marián 0 0
4. Valach Juraj 0 0
5. O'Donnell Brendan 0 0
6. Ranford Brendan 0 0
7. Harris Brant 0 0
8. Ališauskas Nerijus 0 0
9. Kytnár Milan 0 0
10. Bačík Patrik 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem