Dve víťazstvá po sebe veľmi potešia

Slovan zatiaľ doma stopercentný!

Aj druhý domáci zápas v sezóne 2017/2018 zvládli belasí na výbornú a po výhre 2:1 nad Sibirom Novosibirsk si do tabuľky pripísali ďalšie tri body. Druhé víťazstvo v rade sa nerodilo ľahko, pretože hráči HC Slovan Bratislava opäť inkasovali prvý gól a náskok súpera museli doháňať."Nebol to jednoduchý zápas, ale parádne sme k nemu pristúpili, zodpovedne zozadu, o čom svedčí aj jeden inkasovaný gól. Na konci sme to udržali, aj keď si Sibir vytvoril miestami tlak, no nebol nejaký stály. Hrali sme jednoducho, puky sme im hádzali naspäť do tretiny, nech oni korčuľujú 60 metrov. Naša hra je každým dňom lepšia a na tom musíme stavať. Dve víťazstvá po sebe veľmi potešia," zhodnotil duel obranca Ivan Švarný.V belasom drese sa premiérovo predstavili aj dvaja noví hráči - obranca Simon Després a útočník Eliezer Šerbatov: "Je dobre, že boli pri zápase, v ktorom sa vyhralo. Mužstvo sa formuje a novým hráčom sa lepšie zapadne do tímu, ktorý vyhráva, než keby sme prehrali."