Dva zápasy, jeden gól. To je strašne málo

Napriek druhej prehre belasí nevešajú hlavy. Proti Amuru predviedli dobrý výkon, chýbalo len jediné.

Hráči HC Slovan Bratislava nemajú zatiaľ na svojom konte ani bod, hoci v druhom zápase sezóny 2015/2016 zvierali Amur Chabarovsk v kliešťach a najmä v prvej tretine na ľade absolútne dominovali. "Ale nevyšla nám koncovka. Mali sme oveľa viac šancí, mali sme viac z hry, hovorí o tom aj pomer striel, myslím 33 ku 13. Čo nám chýba, je ten gól. Ak by sme ho dali, tak ožijeme a spadne z nás ťarcha. Ale dva zápasy, jeden gól od červenej čiary, to je strašne málo," posťažoval si obranca Ivan Švarný.Napriek druhej prehre belasí neklesajú na duchu. Zlepšený výkon naznačil, kadiaľ by mohla viesť cesta. Chýbajú už len góly: "Bez nich sa vyhrávať nedá. Ale sme pozitívni, máme ešte tri domáce zápasy a keď budeme takto pracovať, niečo nám tam padne. Aj keby to bol nejaký náhodný zásah, od neho sa odrazíme."