Dva z troch nie je zlý výsledok, ale prehra mrzí ...

Václav Nedorost má Vianoce celý december.

Hráči HC Slovan Bratislava nepredĺžili víťaznú sériu a deň pred Vianocami podľahli na vlastnom ľade lídrovi východnej konferencie Metalurgu Magnitogorsk 2:4. Prehra s úradujúcim šampiónom KHL pokazila vianočnú náladu aj útočníkovi Václavovi Nedorostovi."Boli sme horší od prvej minúty až po poslednú, takže je to zaslúžený výsledok. Vyhrali sme pred Vianocami dva zápasy z troch, čo nie je zlé, ale dnešná prehra nás mrzí. Trochu to určite ovplyvní aj sviatky," vyjadril sa tesne po dueli český hokejista v službách belasých.Václav sa po zápase ponáhľal domov za rodinou, aby si spoločne užili Vianoce. Stromček už zdobiť nemusel, ten už bol dávno pripravený: "Máme umelý stromček, už asi mesiac. Manželka je v tomto hrozná, Vianoce si chce užiť akoby až moc, takže my máme stromček už celý december."