Logo

Správy

SlovanPositive

Prestížne mládežnícke turnaje v zahraničí

0 0

Mládež HC SLOVAN Bratislava cestuje v závere ročníka 2018/19 do Kazachstanu a Ruska.

$article->fk_main_image->title


Výborná príležitosť na medzinárodnú konfrontáciu prichádza pre mládežnícke kategórie v závere aktuálnej sezóny. Dva naše ročníky sa predstavia na prestížnyych a kvalitne obsadených hokejových turnajoch v zahraničí. 

Ako prví pôjdu do akcie hokejisti HC SLOVAN do 12 rokov v kazašskej Astane (po novom Nur-Sultane) priamo v novučičkej Barys Arena, ktorá hostí aj stretnutia domáceho Barysu v KHL. Na turnaji UTLC Ice Cup sa predstaví vrátane HC SLOVAN šesť silných celkov, ktoré majú svoje prvé tímy rovnkako ako HC SLOVAN v nadnárodnej KHL.

Belasí sú vylosovaní v skupine B s Lokomotivom Jaroslavľ a Dinamom Minsk. V ďalšej vyraďovacej fáze sa môžu stretnúť s mužstvami skupiny A: Barys Nur-Sultan, SKA Petrohrad, Kunlun Red Star. 

Výprava HC SLOVAN pod vedením trénerov Andreja Výboha a Denisa Omelku odcestuje do Kazachstanu už v nedeľu, zápasy sú v skupine na programe od utorka (9. apríla) do štvrtka (11. apríla), turnaj vyvrcholí v piatok 12. apríla. 

Až 31 mužstiev z celkovo 10 krajín zabojuje o titul na turnaji Gazprom Neft Cup 2019, ktorý sa v dňoch (22. – 26. apríla) uskutoční v ruskom Soči. Prímorské letovisko privíta zväčša účastníkov KHL, prestížny turnaj však doplnia aj mužstva z Česka, Rakúska či Nemecka.  

Zverenci Andreja Výboha a Róberta Bereša majú vylosované úvodné tri stretnutia, ktoré odohrajú postupne proti Ocelářom Třinec, hokejistom Kolína a Blackwings Linz. Práve tieto zápasy rozhodnú o ďalšom vývoji turnaja pre našich hokejistov. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Kukumberg Roman 0 0
3. Meszároš Andrej 0 0
4. Miklik Michel 0 0
5. Štajnoch Martin 0 0
6. Sersen Michal 0 0
7. Sloboda Marek 0 0
8. Šedivý Eduard 0 0
9. Vandas Michael 0 0
10. Abdul Jindřich 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem