MsHK Žilina – HC SLOVAN Bratislava 1:2 (0:0,1:1, 0:1)

MsHK: Mikoláš - Mravec, Prášek, Niník, Holák, Tóth, Majerčík - Zicho, Piják, Paleček, Lipovský, Cehlárik, Solar, Dolinajec, Rehák, Čičala

HC Slovan: Borároš, Baroš - Luža, Skurák, Gula, Černák, Bačik, Vaňo - Petráš, Šalka, Mlynčár, Šešlija, Kovačič, Klučiar, Dvonč, Miško, Brodek, Môcik, Klimčík, Zajíček,

Góly a asistencie: 1:0 Zicho (Mravec, Čičala), 1:1 Kovačič, 1:2 6 Šalka (Vaňo)

Využitie:  0/0

Oslabenia: 0/0

Divákov: 69

Karol Rusznyák, tréner dorastu Slovan Bratislava:

Po včerajšku sme sa posilnili o chlapcov, ktorí hrávajú v juniorke a začali sme na kompletné tri útoky s brankárom Barošom. Obidve mužstvá vychádzali zo zabezpečenej obrany, ale aj napriek tomu to bol svižný hokej s celkom veľa šancami. Najlepšími hráčmi zápasu boli obidvaja brankári, preto sa aj zápas skončil našou výhrou 2:1.Bol to vyrovnaný zápas, aj Žilina podala celkom dobrý výkon.  V poslednej tretine sme dali o jeden gól navyše. Posledných päť minút Žilina pritvrdila a snažila sa vyrovnať. Nepodarilo sa jej, to, my sme zápas udržali, za čo chlapcom ďakujeme. Súperovi želám do ďalšej práce veľa úspechov.

jk, pre hcslovan.sk pripravil webhokej24.sk, autori Peter Hofman a Alena Hofmanová