Dorast vyrovnal stav série

Po dvoch zápasoch je stav série o tretie miesto medzi HK Poporad a HC SLOVAN Bratislava 1:1.

Prvé, nedeľňajšie stretnutie súboja o tretie miesto zvladol lepšie domáci Poprad, ktorý zdolal našich chlapcov tesne 2:1. Zverenci Imricha Antala a Rudolfa Jendeka vyhrávali až do 57. minúty gólom Slobodu, no domáci vyrovnali zásluhou Žiaka a o ich víťazstve rozhodol premeneným samostatným nájazdom Roan Krupa.1.zápas
HK ŠKP Poprad – HC SLOVAN Bratislava 2:1sn (0:0, 0:1, 1:0, 0:0 – 1:0)
Góly: 57. Žiak (Mihalko), rozhod. nájazd Krupa - 22. Sloboda (Kollar, Vittek)

________________________________________________________________________________

V druhom stretnutí si Slovanisti už postrážili vedenie a dokázali doviesť stretnutie do víťazného konca. Skóre zápasu otvoril v 28. minúte Alekseev. Na rozdiel dvoch olov zvýšil Bobál a na 3:0 pre Slovan upravil v 48. minúte Sitárik. Popradčania upravili výsledok v 52. minúte, keď znížil Václav na konečných 1:32. zápas
HK ŠKP Poprad – HC SLOVAN Bratislava 1:3  (0:0, 0:1, 1:2)
Góly: 52. Václav (Krupa) - 28 Alekseev (Bečka, Ftáčnik), 46. Bobál (Gabriel, Sitárik), 48. Sitárik (Alekseev, Ftáčnik)Dorastenci HC SLOVAN Bratislava sa najbližšie predstavia v SLOVNAFT Arene – tréningovej hale B vo štvrtok o 17:00 a v piatok o 13:00. V prípade dvoch víťazstiev sa môžu radovať zo zisku bronzových medailí.