Dorast víťazom prvej fázy súťaže

Play-off dorasteneckej ligy začína už túto sobotu. Dorastenci sa v boji o semifinále stretnú so Spišskou Novou Vsou.

Dorastenci HC SLOVAN Bratislava U18 odohrali v základnej a nadstavbovej časti spolu 44 zápasov s bilanciou 29 výhier v riadnom hracom čase, 4 výhry pre predĺžení, 10 prehier v riadnom hracom čase a jedna po predĺžení. Zaknihovali spolu 96 bodov a vyhrali základnú a nadstavbovú časť. Druhý Trenčín na náš tím strácal 6 bodov a tretí Poprad 10 bodov. Chalani rozvlnili sieť súpera 179–krát (druhý najvyšší počet v lige) a kapitulovali 109–krát (tretí najnižší počet v lige).Tímové bodovanie vyhral Samuel Mojžiš, ktorý v 38 zápasoch nazbieral 55 bodov (24 + 31). Nasledoval ho Lukáš Habala so 40 bodmi (28 +12) v 32 zápasoch. Tretie miesto patrí Jakubovi Uramovi so 40 bodmi (16 + 24) v 42 zápasoch.Brankárska dvojica Hugo Haas a Dominik Antala sa skvelo dopĺňala a osobné štatistiky má takmer navlas rovnaké. Hugo Haas zakončil základnú a nadstavbovú časť s 92,34 % úspešnosťou zásahov a s jedným čistým kontom, zatiaľ čo Dominik Antala mal 92,11 % úspešnosť a 5 shutoutov. Dominik sa o prvé miesto v počte núl delí s Filipom Belányim.Vo štvrťfinále sa náš dorast stretne s rovesníkmi zo Spišskej Novej Vsi. Dorastenci hrajú play-off na tri víťazné zápasy. Tímy sa spolu v doterajšom priebehu sezóny stretli dvakrát. Prvý zápas náš tím prehral po kontumácii a druhý vyhral po samostatných nájazdoch.Program štvrťfinále (časy sa môžu meniť):10.03.2018 14:00 HC SLOVAN Bratislava – HK Spišská Nová Ves11.03.2018 10:00 HC SLOVAN Bratislava – HK Spišská Nová Ves14.03.2018 14:00 HK Spišská Nová Ves - HC SLOVAN Bratislava15.03.2018 14:00 HK Spišská Nová Ves - HC SLOVAN Bratislava17.03.2018 14:00 HC SLOVAN Bratislava – HK Spišská Nová Ves