Dorast Slovana víťazom základnej časti

Dorastenci Slovana vstúpia do vyraďovacích bojov z prvej pozície.

Zverenci trénerov Michala Dostála a Tibora Višňovského sa na prvej pozícii po zákadnej časti umiestnili so 125 získanými bodmi a až dvanásťbodovým odstupom pred druhými Košicami. Tím Slovana sa tešil z výhry v riadnom hracom čase celkovo v 40 zápasoch základnej časti, ďalšie 2 výhry zaznamenali v predĺžení, z ľadu odchádzali ako porazení len desaťkrát.  Lídrom belasých v kanadskom bodovaní bol útočník Patrik Abaffy, ktorý si v 50 zápasoch pripísal na svoje konto 62 bodov a bol celkovo šiestym najproduktívnejším hráčom celej súťaže. O tri body za ním zaostal Peter Šandor, do prvej trojky kanadského bodovania tímu sa zmestil so ziskom 54 bodov Vladimír Tsivilev. Hranicu 50 bodov prekročili rovnako útočníci Alex Géci Richard Petráš.V prvom kole playoff Slovanisti vyzvú ôsmy celok tabuľky z Martina. Úvodné dva zápasy sú na programe už počas najbližšieho víkendu na tréningovej ploche ZŠ Ondreja Nepelu, najskôr v sobotu 9. marca o 14:00, v nedeľu 10. marca o 10:30.