Domáci dvojzápas s Medveščakom

HC SLOVAN Bratislava zostáva až do konca základnej časti v Bratislave. Proti Medveščaku Záhreb nastúpi v domácom prostredí nielen v stredu 15. februára, ale aj o deň skôr, 14. februára o 19:00 h.

Vedenie nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy na základe žiadosti Medveščaku Záhreb a po vzájomnej dohode zainteresovaných strán rozhodlo dnes predpoludním o prenose miesta a dátumu zápasu číslo 858 medzi Medveščakom Záhreb – HC SLOVAN Bratislava zo dňa 17. februára v Záhrebe na deň 14. februára o 19:00 h v Bratislave.Oficiálnym dôvodom na presun zápasu zo Záhrebu je príprava a konanie svetového šampionátu v synchronizovanom korčuľovaní, vzhľadom k čomu nie je pre odohratie zápasu v Záhrebe k dispozícii vhodná ľadová plocha.Organizátorom preneseného zápasu v súlade s príslušnými reglementmi KHL bude HC SLOVAN Bratislava, avšak v danom stretnutí bude oficialne vedený ako domáci klub Medveščak Záhreb, so všetkým, čo z toho vyplýva.Vstupenky na toto stretnutie sa budú predávať v sieti Ticketportal od pondelka 6. februára. Držitelia permanentiek HC SLOVAN majú tento zápas ako bonus v cene svojej permanentky "HC SLOVAN KHL 16/17", čiže si na tento zápas nemusia kupovať vstupenku.