Doma v pracovné dni od 18:30, cez víkend a sviatok od 17:00

HC SLOVAN Bratislava bude hrať svoje domáce zápasy v Tipsport Lige na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v rovnakých časoch, ako posledné sezóny v KHL.

Úpravu začiatkov zápasov - v pracovné dni od 18:30 h a cez víkend alebo sviatok od 17:00 h - si môže vyžiadať iba priamy televízny prenos RTVS, ktorých bude zrejme v nadchádzajúcej sezóne z Bratislavy viacero.HC SLOVAN Bratislava zverejní definitívny kalendár zápasov základnej časti a nadstavby (celkom 58 zápasov, z toho 29 doma) začiatkom budúceho týždňa. V pôvodnom rozpise zverejnenom Tipsport Ligou bolo takmer 10 časových kolízií s inými podujatiami, ktoré sa majú konať v bratislavskej hokejovej aréne. Z tohto dôvodu je HC SLOVAN nútený rokovať s jednotlivými klubmi o prípadnej výmene domáceho prostredia, resp. termíne dohrávky. Všetky dohody a následné úpravy by mali byť doriešené do konca augusta.Program úvodných domácich zápasov HC SLOVAN v Tipsport Lige je však už pevný. Domácou ouvertúrou bude zápas proti HC Mikron Nové Zámky v utorok 17. septembra o 18:30 h. Nasledovať bude šláger proti úradujúcemu trojnásobnému šampiónovi HC 05 iClinic Banská Bystrica v nedeľu 22. septembra o 17:00 h. V prvý októbrový deň sa v Bratislave predstaví jeden z dvoch maďarských účastníkov súťaže MAC ÚJBUDA z Budapešti.Vstupenky na prvé domáce zápasy pôjdu do predpredaja v cenách od 7 do 15 eur v priebehu prvého septembrového týždňa prostredníctvom siete Ticketportal.