Dobrý výkon nepriniesol ani bod

Slovan len s 15 korčuliarmi bol Minsku viac ako vyrovnaným súperom, podľahol mu však 1:4.

Dinamo Minsk - HC SLOVAN Bratislava 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

Góly:  25. Lisovec (Klinkhammer, Gotovec), 46. Materuchin (Chenkel, N. Komarov), 57.Kulakov (Pavlovich), 60. Klinkhammer  – 45. Rosandić (Petráš)HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Gragnani, Korobov, Gotovec, Lisovec, Šinkevič, Chenkel, Bailen – Klinkhammer (A), Kovyršin, Materuchin – Ellison, Stepanov, N. Komarov – Kulakov (A), A. Pavlovič (C), S. Drozd – Kitarov, Karaban, AmbrožejčikHC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Ďaloga, Bačík, Rosandič – M. Hlinka, Chipchura, Cheechoo – Jeglič, Lušňák, Kopecký – Petráš, Šiška, VopelkaRozhodca: Ansons, Odinš (obaja LAT) – Aľošin, NesterovNapriek veľkej maródke bol Slovan v prvej tretine na ľade Minska aj s troma útokmi aktívnejší a mal šance na skórovanie. Už po osemnástich sekundách mohol otvoriť skóre Jonathan Cheechoo. Brusta preverili domáci až v šiestej minúte, keď z kruhov strieľal Šinkevič. Po ľade skúšal šťastie Hlinka, Scrivens betónom vyrazil. Tridsaťsekúnd pred koncom neprepasírovali Slovanisti po skrumáži puk za bránkovú čiaru.Aj v druhej tretine hral Slovan dobrý hokej, žiaľ opäť sa strelecke nepresadil. Naopak domáci sa tešili v 25. minúte, keď pri avizovanom vylúčení prestrelil Lisovec všetko čo mu stálo v ceste. Slovan potom mohol vyrovnať, dvakrát pálil do brankára Hlinka, neujala sa ani strele Jegliča z uhla. Po štyroch minútach hry v tretej tretine sa hokejistom Slovana podarilo vyrovnať. Puk od Smauela Petráša dostal Mislav Rosandič a v úniku si rutinérsky položil Scrivensa a zakončil do prázdnej brány. Vyrovnaný stav žiaľ netrval dlho. Ani nie o minúte sa k odrazenému puku dostal Materuchin a Minsk opäť vyhrával. V závere zápasu zabrzdili Slovan dve oslabenia. Tri minúty pred koncom dal na 3:1 Kulakov, štvrtý zásah pridal do prázdnej brány Rob Klinkhammer.