Dobrá facka na prebudenie

VIDEO: Marek Uram chce pomôcť Slovanu dostať sa na pozície, kam klub jednoznačne patrí

Marek Uram chce pomôcť Slovanu dostať sa na pozície, kam klub jednoznačne patrí.

Presne po 585 dňoch sme sa v belasej kabíne znovu stretli s útočníkom Marekom Uramom, ktorý po prestupe z Martina stihol za Slovan odohrať dva zápasy a svoju bilanciu vylepšil o gól a dve asistencie. „Dohodli sme sa do konca sezóny a chcem pomôcť Slovanu naplniť ambície, ktoré sú v tomto klube vždy vysoké. Keď som prišiel po  prvý raz, dvakrát po sebe sme vyhrali titul. Verím, že aj tentoraz pomôžem Slovanu dostať sa tam, kam patrí,“ rozhovoril sa Marek po dnešnom tréningu.

Aj na ňom bolo badať sklamanie po včerajšej blamáži v Púchove: „V priebehu mesiaca sa mi podarilo s 20-kou prehrať druhý raz. Všetci v kabíne si uvedomujeme, čo sa stalo, pretože je to pre Slovan hanba. Ale beriem to ako dobrú facku na prebudenie pred play off, čosi podobné sa stalo, keď som tu pôsobil prvý rok a tesne pred koncom základnej časti sme dostali doma od Trenčína desiatku. Zajtra nás čaká domáci zápas práve s Trenčínom a po katastrofálnom výkone v Púchove nám povinnosť velí získať tri body!“