Dobrá defenzíva a disciplína len v prvej tretine

Slovan zostal bez streleného gólu proti CSKA Moskva už v treťom vzájomnom zápase za sebou. Hráči a tréner po stretnutí pripomínali príliš veľa vylúčení, ktoré vyspelý súper trestal.

Vladimír Országh, hlavný tréner: "Vedeli sme, že ak chceme byť úspešní proti CSKA, musíme hrať dobre v defenzíve a vyvarovať sa vylúčení. To sa nám zčasti  darilo v prvej tretine. Následne však dal súper 3 góly z presiloviek a od polovice zápasu bol jasne lepší a vyhral zaslúžene."Michal Sersen: "Bol to pre nás náročný zápas. V prvej tretine sme hrali celkom dobre a disciplinovane, ale v druhej prišiel rad vylúčení na našej strane a s takým mužstvom, ako je CSKA, sa dlhší čas v oslabení nedá hrať. Dali nám rozhodujúce góly v presilovkách, navyše nám hra v našom oslabení zobrala veľmi veľa energie. V tretej tretine to už bolo jednoznačné."Adam Liška: "Dnes sme nastúpili proti jednému z najťažších súperov. Snažili sme sa nemať príliš veľký rešpekt a hrať svoju hru. Žiaľ, boli sme viackrát vylúčení, súper nás potrestal trikrát gólmi v presilovkách. Disciplínu by sme mali zvládať lepšie."