Do zostavy sa vracia T. Starosta

Oproti minulému víťaznému zápasu spravil hlavný tréner Miloš Říha v zostave len jednu zmenu.

Do prvej obrany k Ľubomirovi Višňovskému sa vracia uzdravený Tomáš Starosta, ktorý pauzoval v poslednom zápase na ľade Jugry Chanty – Mansijsk. Michal Sersen sa posúva do druhej obrany k nášmu najproduktívnejšiemu hráčovi Camovi Barkerovi, Ivan Švarný zase k Jurajovi Valachovi. Siedmym bekom by mal byť Vladimír Mihalik.V útočných radoch by nemala nastať žiadna zmena. Ladislav Nagy opäť figuruje v prvom útoku po boku slovinského dua Žiga Jeglič, Rok Tičar. V druhom útoku sú napísaní Milan Bartovič, Tomáš Surový a Francis Paré. Spol nastúpi aj Lukáš Kašpar, Marek Viedenský a Michel Miklík. Autor víťazného gólu z Jugry Dávid Skokan bude hrať po boku Patrika Lušňáka a Pavla Skalického.Do brány Slovana by sa mal opäť postaviť Michael Garnett.Predpokladaná zostava:
B: Garnett (Brust)
O: Starosta, Višňovský – Sersen, Barker – Švarný, Valach - Mihalik
Ú: Jeglič, Tičar, Nagy – Bartovič, Surový, Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan