Do zostavy sa vracia Andrej Meszároš

Dnes o 17:00 h vykorčuľuje HC SLOVAN Bratislava na domáci zápas proti DVTK Miskolc.

Potešiteľnou správou je návrat Andreja Meszároša, korý pre menšie zdravotné problémy vynechal piatkový duel s Michalovcami. Skúsený obranca sa vracia k Martinovi Štajnochovi. Michal Sersen figuruje v dvojici s Patrikom Bačíkom, defenzívnym partnerom Eduarda Šedivého je Jiří Kučný.Zo spomínaného piatkového zápasu odstúpil Tomáš Matoušek, ktorého stav sa postupne zlepšuje, dnes však bude napísaný ako 13. útočník, svoje stabilné miesto prenechá Marekovi Slobodovi. Mladý krídelník má pri sebe Milana Kytnára a Romana Kukumberga. Nezmený je útok číslo jedna s Jindřichom Abdulom, Tomášom Zigom a Radovanom Puliš. Radovan Bondra bude korčuľovať s Martinom St. Pierrom a Joeom Basarabom. Jakub Urbánek má na krídlach Šimona Petráša a Romana Žitného.Dôveru v bráne dostane opäť Barry Brust, pre Kanaďana to bude vôbec prvý duel proti Miskolcu v sezóne. Na ostatné tri zápasy nastúpil dnešný náhradník Vladislav Habal.  Zostava:
Brust (Habal)
Sersen, Bačík – Abdul, Zigo, Puliš
Meszároš, Štajnoch – Bondra, St. Pierre, Basaraba
Kučný, Šedivý – Sloboda, Kytnár, Kukumberg
Matoušek – Žitný, Urbánek, Petráš
Organizačné pokyny pred dnešným zápasom:
  • Otvorenie vstupov do arény: 60 min. pred začiatkom zápasu, t.j. o 17:30 h
  • Odporúčame všetkým návštevníkom, aby neodkladali príchod do arény na poslednú chvíľu. Odporúčaný príchod k turniketom aspoň 30 min. pred začiatkom zápasu. V súlade s návštevným poriadkom Zimného štadióna Ondreja Nepelu na turniketoch prebieha snímanie biometrických údajov
  • Pre držiteľov sezónnych vstupeniek je vyhradený vstup do arény cez schodište, ktoré sa nachádza najbližšie k Trnavskej ceste, a nadväzujúce turniketové vstupy do sektorov A a B
  • Prístup pre majiteľov vstupeniek do sektorov B na športovú cestovateľskú výstavu (za sektorom A6) je počas oboch prestávok povolený cez núdzové schodište B5/A6