Do zápasu pripravený Lukáš Klok

Druhým súperom v aktuálnej domácej sérii je dnes od 18:30 h Severstaľ Čerepovec.

Tréneri Slovana spravili zmeny v defenzíve. Na zápas proti Severstaľu bude pripravený Lukáš Klok, ktorý nastúpi s Máriom Grmanom. K Adamovi Jánošíkovi sa posúva Andrej Meszároš. Nezmenaná zostáva dvojica Michal Sersen, Éric Gélinas. Siedmym bekom je Ivan Švarný, mimo hry dnes zostane Patrik Bačík a Nick Schaus.Prvý útok Slovana je opäť v zložení Rudolf Červený, Jeff Taffe, Micha Řepík. Bez zmeny je formácia Kylea Chipchuru s krídlami Máriom Lunterom a Adamom Liškom. Do tretej formácie sa dnes k Chadovi Rauovi a Patrikovi Virtovi dostane Matúš Sukeľ. Útok číslo štyri tvorí Tomáš Hrnka, Eduard Šimun a Dávid Buc.V bráne dostane priestor Marek Čiliak.Predpokladaná zostava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Klok, Grman, Lunter, Chipchura, Liška – Meszároš, Jánošík, Sukeľ, Rau, Virta – Švarný, Hrnka, Šimun, Buc. Vstupenky na zápas proti Severstaľu Čerepovec si zakúpite TU.Zoznam súťaží a sprievodných aktivít na dnešnom zápase proti Severstaľu Čerepovec (18:30 h).
Po 1. tretine sa môžete prísť odfotiť s dnes nehrajúcim útočníkom HC SLOVAN Patrikom Lamperom do CEWE Fotozóny sektoru A6.
Po 1. tretine bude na ľadovej ploche prebiehať nová súťaž CEWE Obrie Piškvorky.
Po 2. tretine prostredníctvom našej kocky môžete súťažiť v obľúbenom vedomostnom Bauhaus hokejovom kvíze.
Počas zápasu hlasujte za najlepšieho hráča zápasu prostredníctvom aplikácie FansPatriot.