Logo

Správy

SlovanPositive

Do Fínska aj s Jurajom Mikúšom

0 0

HC SLOVAN Bratislava odcestuje už zajtra o 9:00 do Fínska, kde odohrá dva náročné zápasy.

$article->fk_main_image->title


Po troch zápasoch European Trophy v SLOVNAFT Arene a jednom zápase na ľade Vienna Capitals sa hokejisti Slovana predstavia na záver týždňa vo Fínsku. V prvom stretnutí nastúpia zverenci trénera Rostislava Čadu v piatok o 17:30 nášho času na ľade zatiaľ neporazeného JYP Jyväskylä. Druhý zápas čaká Slovanistov už v sobotu o 16:00 (CEST) proti KalPa Kuopio.

Do Fínska odletí spolu 25 hráčov, z toho dvaja brankári, deväť obrancov a štrnásť útočníkov. S tímom cestuje aj útočník Juraj Mikúš, ktorý na začiatku prípravy laboroval so zraneným kolenom. "Po marcovej operácii už naplno trénujem a som pripravený odohrať vo Fínsku svoje prvé zápasy v novej sezóne,“ povedal Juraj Mikúš. Naopak tripu sa nezúčastní zranený útočník Andrej Šťastný.

Zoznam hráčov na dvojzápas vo Fínsku: Janus, Kopřiva - Sersen Škoula, Sigalet Mojžíš, Mihalik Štajnoch, Brejčák, Ďatelinka, Luža - Bakoš, Bartovič, Bližňák, Daňo, Hudáček, Kolena, Kukumberg, Miklík, Mikúš J., Mikúš T., Mráz R., Netík, Ölvecký, Vondrka.

Slovanisti sa z Fínska vrátia v sobotu neskoro večer po zápase na ľade KalPa Kuopio. Belasým želáme šťastnú cestu a vydarené zápasy na severe Európy.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem