Do brány sa vracia Jakub Štěpánek

Posledný duel pred olympíjskou prestávkou dnes o 17:30 h (SEČ) proti Dinamu Minsk.

Slovanisti nastúpia bez zranených Michala Sersena i Mareka Viedenského, do brány pôjde od úvodných minút český gólman Jakub Štěpánek.Vedľa kapitána Andreja Meszároša si v prvej obrane zahrá mladík Tomáš Hedera. Kanadský bek Simon Després je napísaný vo dvojici s Patrikom Bačíkom. Šestku bekov uzatvára Tomáš Voráček a Tomáš Černý.Nezmenený je útok číslo jeden v zložení Michal Řepík, Zach Boychuk, Juraj Mikúš. K Ryanovi Garbuttovi sa posunie dvojica Andrej Šťastný, Pavol Skalický. Centrom tretej formácie je Eliezer Sherbatov, jeho krídlami Martin Réway a Colby Genoway. Do hry sa dostane aj trio Marej Hecl, Boris Sádecký, Marek Sloboda. Trinástym útočníkom je Tomáš Hrnka.Predpokladaná zostava: Štěpánek (Sedláček) – Hedera, Meszároš, Řepík, Boychuk, Mikúš – Després, Bačík, Garbutt, Šťastný, Skalický – Voráček, Černý, Réway, Sherbatov, Genoway – Hrnka, Hecl, Sádecký, Sloboda