Dnešná zostava s návratmi i absenciami

HC SLOVAN Bratislava dnes v domácom zápase proti MAC jbuda o 18:30 h.

Po dvoch týždňov sa HC SLOVAN Bratislava predstaví opäť v súťažnom stretnutí základnej časti Tipsport Ligy, keď na domácom ľade privítame maďarský celok z Budapešti.V ofenzíve sa po dlhších zraneniach vracajú do zostavy Marek Viedenský a Žiga Pance. Slovinský útočník bude hrať v prvej formácii s dvojicou Jindřich Abdul, Tomáš Zigo. Marek Viedenský bude centrom medzi krídelníkmi Tomášom Matouškom a Jakubom Urbánkom. Mladík Marek Sloboda doplní skúsených Milana Kytnára a Romana Kukumberga. Martin St. Pierre bude spolupracovať s Joeom Basarabom a Radovanom Bondrom. Do hry môže naskočiť aj trinásty útočník Dominik Jendek. Z útočníkov nezasiahne do hry pre zranenie v dolnej časti tela Radovan Puliš.Naopak v obrane belasých absentuje pre zranenie Andrej Meszároš, v obrannom páre s Martinom Štajnochom ho nahradí uzdravený Marek Hudec. Bez zmeny je dvojica Michal Sersen, Patrik Bačík tiež Jiří Kučný, Eduard Šedivý. Siedmy obranca pre dnešný zápas je Daniel Demo.Do bránkoviska Slovana sa postaví Vladislav Habal, na striedačke zostane Roman Sabo. Barryho Brusta trápi menší zdravotný problém v dolnej časti tela.Zostava:
Habal (Sabo)
Sersen, Bačík – Abdul, Zigo, Pance