Dnes v Skalici o dôležité tri body

V zostave s dvoma Kanaďanmi

Dnes nastúpia naši hráči v Skalici, kde zohrajú neľútostný súboj o tri veľmi dôležité body, veď Trenčín sa na nás dotiahol na rozdiel troch bodov.

Vírusové ochorenie, ktoré šarapatilo v šatni je už na ústupe. V zostave sa neobjavia pravdepodobne Skokan a Lipiansky, ktorí prednedávnom dobrali antibiotíka, no v piatok by už mali byť k dispozícii.

Naopak dnes sa konečne v belasom drese predstaví Andrej Nedorost. Hráč, ktorý 7. novembra musel podstúpiť náročnú operáciu problémového kolena dnes nastúpi za Slovan po skoro 4 mesiacoch. V zostave sa objaví aj kanadský obranca Joe Rullier, ktorý by mal vytvoriť obrannú dvojicu s obrancom Petrom Fruhaufom.

Vzájomné zápasy hovoria v náš prospech. Doma sme Skalicu porazili 6:0 a 4:1, vonku sme vyhrali 3:2 po nájazdoch. Doma sme podľahli Skalici raz 2:6 a vonku 1:5. Skalica vyhrala z posledných 8 zápasov 7 a neohrozene kráča do play-off. Zápas začína o 17:00 a do Skalice sa chystá aj skupina našich fanúšikov, ktorá bude hnať hráčov vpred.

jk