Dnes na šláger kola proti Zvolenu

Prichádza kvalitný súper

Do Bratislavy prichádza dobrý tím, ktorý naposledy doma zdolal Banskú Bystricu. Nečaká nas teda nič ľahké.

V posledných dvoch domácich zápasoch sme ani raz neinkasovali, získali sme 6 bodov so skóre 8:0. Tretí domáci zápas odohráme proti silnému Zvolenu, ktorý vedie trénerský mág Ernest Bokroš.

Slovan pod vedením Zdelna Cígera kráča k lepším časom. Lepšie výkony, kvalitnejšia hra v obrane a famózna forma Pavla Rybára nám dávajú do dnešného zápasu nádej trojbodového zisku.

Zvolen je v laufe po domácej výhre v derby s Banskou Bystricou, ktorá Zvolenčanov zocelila. V krátkom časovom horizonte hráme ďalší náročný zápas. Náš program na domácom ľade bude v najbližšej dobe nesmierne náročný. Po Zvolene príde Trenčín, Banská Bystrica a deň pred Vianocami prídu Košice.

Vychutnajte si zápas proti silnému Zvolenu a povzbuďte chlapcov priamo z hľadiska už od 4 EUR. Tešíme sa na vás.

jk

04/2024: