Logo

Správy

Permanentky
SloavnPositive

Dnes ideme do Martina

0 0

Zápas pred teelvíznymi kamerami

Skončilo sa prestupové obdobie a my sa už môžeme sústrediť len na ligové stretnutie. Dnes nás čaká zápas v Martine a zajtra stretnutie s SR 20. V Martine budú prítomné aj televízne kamery a vy si môžete zápas vychutnať v pohodlí vašich obývačiek. Úvodné buly je naplánované na 18. hodinu.

V prestupovom obodbí sa niektoré mužstvá posilnili, niektoré sa naopak oslabili. Medzi tie tímy, ktoré sa oslabili sa radí aj Martin, veď z jeho radov odišli dvaja útočníci- Jaroslav Jabrocký a Marek Uram, ktorý skončil u nás v Slovane a už dnes sa do Martina vráti v belasom drese. Do Turca pocestuje aj naša krátkdobá posila brankár Stanislav Petrík, ktorý ma zmluvu s našim tímom do konca týždňa a bude kryť chrbát mladému Pékovi.

Martin sa nchádza momentálne na ôsmom mieste a čaká ho tvrdý boj o play-off. My už máme naopak miestenku v play-off istú. Vzájomné zápasy z tejto sezóny hovoria v prospech nášho výberu. Doma sme Martin zdolali 6:1 a 5:4, vonku sme vyhrali taktiež 5:4. Martin zvíťazil dvakrát- u nás 4:1, kde úradovala naša nová posila Marek Uram a v Martine 3:2.

Ak ste zvedaví, ako ovplyvnilo prestupové obdobie jednotlivé mužstvá a ako sa Marek Uram predvedie v staronovom belasom drese tak potom nezabudnite si naladiť kanál Sport1 a od 18.00 držať v tomto súboji palce našim chlapcom. Najbliží domáci zápas hráme doma proti Dukle Trenčín.

jk

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Virta Patrik 0 0
7. Chipchura Kyle 0 0
8. Repik Michal 0 0
9. Simun Eduard 0 0
10. Baranov Yegor 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím