Dnes do Popradu

Čaká nás druhé mužstvo ligy

Dnes čaká náš Slovan nesmierne ťažký súper. Hráči nastúpia v Poprade proti domácim kamzíkom.

Poprad je najväčším prekvapením ligy. Mužstvo, ktoré sužovali existenčné problémy sa neuveriteľne pozviechalo a momentálne je na krásnom druhom mieste v Slovnaft Extralige. Domá ťahajú dlhú víťaznú sériu, darí sa im i vonku. Mužstvo Popradu počas reprezentačnej prestávky opustila dvojica Nagy-Bartečko, do mužstva prišiel syn trénera Jaška Tomáš, ktorý skončil pôsobenie vo Fínsku.

V tejto sezóne sme odohrali s Popradom tri vzájomné zápasy. Doma sme porazili Poprad 4:3 a prehrali sme s ním po predĺžení 4:5. V Poprade sa nám nedarilo, keď sme prehrali 0:5.

Zápas proti Popradu bude jedným z dvoch nesmierne náročných stretnutí, ktoré odohrajú naši hráči pred Vianocami. Vo štvrtok hostíme Košice. Dobrou správou je, že do Popradu vycestoval s mužstvom aj dlho zranený obranca Martin Štajnoch, ktorý je pripravený dnes nastúpiť.

Slovan momentálne ťahá sériu troch výhier v rade a boli by sme veľmi radi, keby sa nám ju podarilo dnes predĺžiť. Zápas v Poprade začína o 17.00

jk