Dnes aj s Gašparom, v zostave opäť Preisinger

HC SLOVAN Bratislava nastúpi dnes od 17:30 h v poslednom domácom zápase pred štartom Tipos Extraligy proti Graz 99ers.

Tréneri využijú v zostave osmičku obrancov, ktorí sú zoradení v štyroch pároch s menšími zmena v porovnaní s ostatnými zápasmi v Champions Hockey League. Andrej Golian nastúpi v prvej obrane s Mattom MacKenziem. Michal Beňo bude hrať s Danielom Gachulincom, Patrik Maier s Jurajom Valachom. Spolu nastúpi aj duo Michal Sersen a Martin Štajnoch.
Do zostavy sa po chorobe vracia Rastislav Gašpar, hrať bude s Andrew Yoganom a Williamom Rapuzzim. Druhý duel za A mužstvo v príprave si odkúti Miroslav Preisinger, jeho krídelníci sú Samuel Takáč a Joona Jääskeläinen. Tretí útok vytvorí Tomáš Zigo, Adam Bezák a Tomáš Matoušek. Do hry sa dostane aj trio v útoku číslo štytri v zložení Jakub Sukeľ, Milan Kytnár a Jakub Urbánek.
Do brány pôjde od úvodných minút Samuel Hlavaj, na striedačke zostane Kristers Gudlevskis.
Zostava: Hlavaj (Gudlevskis) – Golian, MacKenzie, Yogan, Rapuzzi, Gašpar – Beňo, Gachulinec, Takáč, Preisinger, Jääskeläinen – Maier, Valach, Zigo, Bezák, Matoušek – Štajnoch, Sersen. Sukeľ,
Vstupenky v jednotnej cene 6 eur sú v predaji online prostredníctvom Ticketportal. Permanentkári vstupenku nepotrebujú, tento zápas majú v cene permanentky.
Zápas je organizovaný v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID-19).