Dlhá cesta do Berlína

VIDEO: Ako sa cestuje v belasom autobuse?

Ako sa cestuje v belasom autobuse?

Dnes o 17:30 nastúpia hráči HC Slovan Bratislava na svoj piaty zápas turnaja European Trophy, ich súperom bude špičkový nemecký tím Eisbären Berlin, päťnásobný majster krajiny. Stretnutie sa bude hrať v modernej hale O2 World s kapacitou takmer 17 000 divákov a domácich fanúšikov bude určite hecovať aj obľúbený maskot Bully. Na prvé domáce stretnutie berlínskch medveďov prišlo neuveriteľných 8900 fanúšikov, tí však odchádzali domov sklamaní, pretože Eisbären prehrali so Salzburgom vysoko 0:5. Belasí odcestovali do Berlína už v sobotu a 680-kilometrovú trasu absolvovali v klubovom autobuse. Ak sa chcete dozvedieť, ako hokejisti trávia čas na autobusových sedadlách, ako sa rozdeľujú miesta a čo očakávajú od dnešného súpera, pozrite si priložené video. Odpovedia vám dvaja slovanistickí beci - Maris Jass a Peťo Frühauf.