Divoká prestrelka na záver: Pre divákov super zápas

Belasí sa so sezónou rozlúčili víťazstvom pred vypredaným hľadiskom.

Posledný zápas sezóny 2016/2017 mal všetko, čo si mohol bratislavský divák priať. Padlo veľa gólov, na ľade sa viackrát zaiskrilo a hlavne, hráči HC Slovan Bratislava sa so svojimi priaznivcami rozlúčili trojbodovým víťazstvom."Pre diváka to bol super zápas, videli  veľa gólov, zabavili sa. Tak to má v poslednom stretnutí sezóny byť," usmial sa Patrik Lušňák, ktorý sa na záver ročníka dostal do výbornej streleckej formy. Sezónu v KHL ukončil s bilanciou 7 gólov a 7 asistencií.Hoci belasým po dueli s Medveščakom aplaudovalo vypredané hľadisko, tím základný cieľ nesplnil. Tentoraz zostal pred bránami play off: "Nevyšiel nám začiatok a stred sezóny, kedy sa nám nedarilo tak, ako sme si predstavovali. Škoda, že celá sezóna nebola taká, ako jej koniec. Takto by to malo vyzerať, aby sme nenaháňali play off, ale aby sme tam patrili a mali pohodičku."