Logo

Správy

Doma Vonku

Dievčenský hokejový víkend na Slovane

0 0

Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa v nedeľu 17. októbra o 14:00 uskutoční náborová aktivita pod záštitou IIHF a SZĽH pre dievčatá (rok nar. 2010 a mladšie), ktoré chcú skúsiť urobiť v hokeji svoje prvé kroky.

$article->fk_main_image->title

Pre zučastnené dievčatá ide o unikátnu príležitosť zoznámiť sa s hokejom v rámci programu plného aktivít a predovšetkým zábavy. Na ľade sa stretnú s úspešnými slovenskými hokejistami i hokejistkami a pod drobnohľadom skúsených trénerov si hravou formou vyskúšajú základné hokejové ťahy. Domov si okrem úsmevu a radostných zážitkov odnesú aj mnoho spomienkových predmetov vrátane dresu, oficiálneho puku podujatia, nálepiek, fľašky na vodu či náramku.

Tie dievčatá, ktoré sa rozhodnú v hokeji pokračovať a rodičia ich prihlásia do klubu, dostanú i základný hokejový set.

Zaregistrujte sa na https://www.hockeyslovakia.sk/sk/hokejovy-vikend-pre-dievcata a vyplňte formulár, ktorý pomôže lepšie pripraviť podujatia v jednotlivých mestách. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuje dievcenskyhokej@szlh.sk.

Nábor dievčat na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu začína v nedeľu 17. októbra o 14:00 pred vchodom do tréningovej haly A (od Trnavskej cesty). 

Čo potrebuješ?

  • prilbu (nemusí byť hokejová)
  • rukavice (nemusia byť hokejové)
  • ochranu na kolená a lakte
  • teplé oblečenie

Čo Ti požičiame?

  • korčule (ak nemáte vlastné)
  • dres
  • hokejku 

Tešíme sa na Vašu účasť.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Takáč Samuel 9 14
2. Harris Brant 9 13
3. Rapuzzi William 9 10
4. Jääskeläinen Joona 8 9
5. Gachulinec Daniel 9 7
6. MacKenzie Matt 9 6
7. Valach Juraj 9 5
8. Maier Patrik 9 4
9. Yogan Andrew 8 4
10. Kytnár Milan 7 4

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem