Deti Slovana na ľade s Mikulášom i hráčmi

Tradičná vianočná akcia pre všetky hokejové prípravky s účasťou viac ako 100 detí sa uskutočnila na hlavnej ľadovej ploche ZŠ Ondreja Nepelu.

Prítomnosti Mikuláša sa na ľade spolu so svojimi trénermi tešili všetky prípravkové kategórie nášho klubu. Spolu s nimi na hlavnej ľadovej ploche ZŠ Ondreja Nepelu korčuľovali ich veľké vzory z prvého tímu HC SLOVAN, ktorí si na malé talenty našli čas napriek svojmu voľnu počas aktuálnej reprezentačnej prestávky.  Medzi viac ako 100 detí sa postavili dlhoroční hráči HC SLOVAN kapitán Michal Sersen, obranca Patrik Bačík, útočníci Roman Kukumberg, Marek Sloboda a brankár Roman Sabo. „Akcia mi je známa, som tu už niekoľkýkrát. Vždy keď som doma v Bratislave, rád prídem. Aj toho roku bolo detí obrovské množstvo, teší nás, že sme ich svojou prítomnosťou potešili. Vidno, že ich hokej baví, verím, že im to vydrží a časom ich možno uvidíme v našich pozíciach," hodnotil Patrik Bačík.Usmiate deti zabával tiež populárny maskot klubu Harvy.  Atmosféru blížiacich sa najkrajších sviatkov roka na hlavnej ľadovej ploche vytvárala vysvietená multimediálna kocka s vianočnými motívmi, či známe vianočné pesničky. Klub prostredníctvom Mikuláša, ktorému asistoval anjel i čert obdaroval aj každého člena našej prípravky za zodpovedný prístup k tréningom a príkladné správanie pripraveným balíčkom.Fotografie z celej udalosti nájdete tu!