Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Lepší orol v hrsti: Darujte si play off už teraz

0 0

Predaj polpermanentky predĺžený až do pondelka 6. januára 2020 vrátane.

$article->fk_main_image->title

Platí na všetky zvyšné zápasy základnej časti (11), nadstavby (5), ako aj na všetky prípadné domáce zápasy play off, bez ohľadu na to, koľko ich belasí napokon odohrajú.

Ceny tejto polpermanentky sa pohybujú od 100 do 220 eur v závislosti od výberu sektoru, a oproti súčtu cien zápasových vstupeniek za základnú časť a nadstavbu predstavujú zľavu vo výške 7 až 10%. 

Zápasy play off sú bonusom. Polpermanentka je prenosná a garantuje pre jej držiteľa fixáciu súčasnej ceny vstupeniek aj na play off, rovnako ako istotu svojho miesta na všetkých zápasoch počas vyvrcholenia prebiehajúcej sezóny, ktoré budú s veľkou pravdepodobnosťou rýchlo vypredané.

Vianočná polpermanentka je v predaji v limitovanom počte 500 ks do všetkých sektorov okrem B7 a B8 do pondelka 6. januára 2020 vrátane. Zakúpiť sa dá samozrejme online, ale aj na predajných miestach Ticketportalu: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Central, Aupark a Vivo.

Ak sa rozhodnete kúpiť si ju online alebo na inom predajnom mieste, zakúpený voucher je potrebné zameniť si za plastovú kartu na jednom z vyššieuvedených predajných miest najneskôr do 23. decembra t.r.

Ceny Vianočnej polpermanentky:

Vianočná polpermanentkaBest BuyBudgetClubPremiumPrestige
Predaj max 500 ks do 6.1.2020100120 160 190220

Poznámky a vysvetlenia:

  • Všetky ceny VRÁTANE základnej časti aj PLAY OFF.
  • Všetky ceny sú v € vrátane DPH.        
  • Počet garantovaných domácich zápasov: 16 (+2 až 12 play off)

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem