Čo chýbalo k prvej bitke?

Pred pár dňami zápasil s virózou, v utorok strelil prvý gól zápasu proti Jaroslavľu. Michal Hlinka.

"Ten gól ma mohol hriať pri srdci viac, ak by bol víťazný. Ale musíme byť vďační aj za dva body proti takémuto súperovi. No mrzí to. Veď 55 minút sme všetko s prehľadom vyriešili, no potom nám chýbalo trochu šťastia. I tak sme mohli vyhrať v riadnom hracom čase, škoda straty bodu," horekoval po stretnutí Michal Hlinka.
V jednom momente aj Michal takmer zhodil rukavice. Išlo by o jeho prvú bitku? "V Trenčíne už čosi bolo, no teraz chýbalo veľmi málo, aby som sa pobil aj v KHL. Avšak tieto situácie nevyhľadávam."
Hostíme v priebehu dvoch dní Dinamo Moskva a Podolsk. Musíme vyhrávať. "Kľúčom k úspechu je výkon ako v posledných zápasoch. Nič špeciálne netreba vymýšľať."