Čím skôr sa z prehry otriasť

Z trinástich domácich zápasov sme zaznamenali druhú nulu na konte vsietených gólov.

Športovo treba uznať, že hráči Omska mali svoju kvalitu a boli hokejovejší. Prehru ovplyvnil smolný druhý gól. Ale to sa stáva, tvrdí Tomáš Surový: "Musíme to priznať, súper bol dnes lepší. Omsk bol tentoraz pohyblivejší a zaslúžene triumfoval. Inkasovali sme smolný gól, stalo sa, čo sa stalo, brankár za to nemôže. Musíme sa z toho poučiť a vrátiť sa k dobrým veciam, ktoré sme robili v predchádzajúcich dueloch. Veď nás čakajú pred reprezentačnou prestávkou dôležité štyri zápasy."V čom vidí Tomáš kľúčový moment zápasu? "Nemali sme až toľko šancí ako po minulé zápasy. Ak ich nemáme toľko, akoby sme chceli, tak ich treba premieňať, aby sa zápas udržal hrateľne."