Cíger: Snaha bola, ale nestačilo to

VIDEO: Viróza rozhádzala mužstvo, chlapcom sa stráca energia

Viróza rozhádzala mužstvo, chlapcom sa stráca energia.

Prehra s Duklou Trenčín sa trénerovi Zdenovi Cígerovi hodnotila ťažko: „Je to cítiť, že mužstvo je rozhádzané. Nemôžme sa na to vyhovárať, ale je to realita. Bohužiaľ, keď máte päť hráčov zo základnej zostavy chorých, určite to naruší súhru. Chalanom sa stráca energia, bolo to cítiť aj v koncovke. Búšili sme do súpera, no ak by sme gól dali skôr, boli by na tom asi psychicky lepšie. Našťastie, máme teraz pauzu, počas ktorej sa môžu dať hráči dokopy.“ Po treťom góle odišiel z brány Pavol Rybár a zamieril rovno do šatne. Prejavili sa na ňom známky choroby? „Paľo sa vrátil do mužstva, pretože sa už cítil trochu lepšie a chceli sme ho dostať do zápasového rytmu. Ale už po rozcvičke sa necítil najlepšie a bolo to vidieť aj v zápase. Bohužiaľ, takto to dopadlo. Vzhľadom na situáciu so všetkými hráčmi by bolo zbytočné sa rozčuľovať. Určite tam dnes snaha bola, ale nestačilo to,“ vyjadril sa Zdeno Cíger po zápase.