Cíger kapra loviť nebude

VIDEO: Pred Vianocami čakajú belasých ešte dva náročné zápasy.

Pred Vianocami čakajú belasých ešte dva náročné zápasy.

O pár dní tu máme Vianoce, no kým si hokejisti posadajú k sviatočnému stolu, musia odohrať ešte dve ligové kolá. Slovan má pred sebou dvojicu náročných zápasov, v utorok sa belasí predstavia na ľade druhého Popradu, vo štvrtok privítajú doma lídra z Košíc. Dajú si pod stromček šesťbodový darček? „Som rád, že chalani pochopili, že keď hrajú disciplinovane, s nasadením a každý si plní svoje povinnosti, tak sa dá hrať s každým súperom. Zápas s Košicami tesne pred Vianocami bude veľmi zaujímavý, bude lákadlom pre divákov. Ale hráčov bude trošku ťažšie motivovať deň pred sviatkom. To sú také nevďačné termíny,“ myslí si hlavný kouč Slovana Zdeno Cíger. Ak by sa belasým podarilo vyhrať, určite by mal doma väčšiu vianočnú pohodu aj Zdeno. Objaví sa na jeho stole aj vlastnoručne ulovený kapor? „Teraz absolútne nie je čas na chytanie, takže kapra budem určite kupovať,“ pousmial sa vášnivý rybár.