Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Chybu odčinil vyrovnávajúcim gólom

0 0

Martin Štajnoch chlapsky priznal, že druhý gól súpera išiel na jeho vrub, chybu však napravil najlepším možným spôsobom.

$article->fk_main_image->title


Jedným z hlavných hrdinov piatkového stretnutia medzi HC Slovan Bratislava a Salavat Julajev Ufa bol bezpochyby Martin Štajnoch. Do konca riadneho hracieho času zostávali necelé tri minúty a belasí prehrávali 1:2. Obrancovi belasých sa podarilo vyrovnať, keď blafákom prekonal brankára hostí: "Druhý gól, ktorý sme inkasovali, bol môj, tak som si povedal, že nejako to treba odčiniť. Chvalabohu, že puk prešiel až na mňa a po zakončení išiel gólmanovi pod ruku. Už som bol pred ním, do opačnej strany som ísť nemohol, pretože som bol rozbehnutý z druhej strany. Jediná možnosť, ktorá mi vychádzala, bola do blafáku a na moje šťastie to vyšlo. Som rád, že sme to dotiahli k prvému bodu a v nájazdoch potom k druhému." Hráči Slovana zvíťazili v druhom zápase v rade so silným súperom a atmosféra v mužstve sa dvíha hore: "Dúfam, že viera vo vlastné sily stúpa. Presvedčili sme sa, že body, ktoré sme stratili so slabšími súpermi, môžeme získať späť so silnejšími. Dúfam, že v tomto trende budeme pokračovať ďalej."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem