Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Chybu odčinil vyrovnávajúcim gólom

0 0

Martin Štajnoch chlapsky priznal, že druhý gól súpera išiel na jeho vrub, chybu však napravil najlepším možným spôsobom.

$article->fk_main_image->title


Jedným z hlavných hrdinov piatkového stretnutia medzi HC Slovan Bratislava a Salavat Julajev Ufa bol bezpochyby Martin Štajnoch. Do konca riadneho hracieho času zostávali necelé tri minúty a belasí prehrávali 1:2. Obrancovi belasých sa podarilo vyrovnať, keď blafákom prekonal brankára hostí: "Druhý gól, ktorý sme inkasovali, bol môj, tak som si povedal, že nejako to treba odčiniť. Chvalabohu, že puk prešiel až na mňa a po zakončení išiel gólmanovi pod ruku. Už som bol pred ním, do opačnej strany som ísť nemohol, pretože som bol rozbehnutý z druhej strany. Jediná možnosť, ktorá mi vychádzala, bola do blafáku a na moje šťastie to vyšlo. Som rád, že sme to dotiahli k prvému bodu a v nájazdoch potom k druhému." Hráči Slovana zvíťazili v druhom zápase v rade so silným súperom a atmosféra v mužstve sa dvíha hore: "Dúfam, že viera vo vlastné sily stúpa. Presvedčili sme sa, že body, ktoré sme stratili so slabšími súpermi, môžeme získať späť so silnejšími. Dúfam, že v tomto trende budeme pokračovať ďalej."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem