Chuť prvého gólu zvýraznená víťazstvom

Po dlhom čase si konečne vychutnal radosť z presného zápasu.

Andrej Šťastný prežíva mimoriadne náročný rok. Po minuloročnom svetovom šampionáte dlho laboroval s odtrhnutým prsným svalom a keď sa už konečne vyliečil, po pár dueloch v novej sezóne sa opäť zranil. Zápasovú prax nenahradí nijaký tréning, ale robustný útočník patrí medzi príkladných bojovníkov a jeho nasadenie malo konečne aj gólový efekt.V stretnutí proti Admiralu Vladivostok otváral skóre v prvej tretine práve Andrej. "Gól chutnal výborne, chalani to perfektne vypracovali a som veľmi rád, že mi to tam padlo," tešil sa z prvého gólu v tejto sezóne. Šťastný naposledy skóroval v súťažnom zápase KHL 8. februára 2015 v domácom zápase proti Rige."Dôležité sú tri body body a to je hlavné. Už sme si mysleli, že sa zápas opäť skončí remízou, ale je super, že sme vyhrali v riadnom hracom čase . Podľa pokynov trénera sme sa snažili čo najviac strieľať a boli z toho dve krásne dorážky. Len škoda inkasovaných gólov, zbytočne sme súpera dostali na koňa. Ale nakoniec sme to zvládli a podržal nás aj Barry," zhodnotil zápas strelec prvého gólu.