Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Chceli sme tri body a tie aj máme!

0 0

Belasí zvládli dôležitý duel s Medveščakom, Tomáš Kundrátek streli svoj tretí gól.

$article->fk_main_image->title

Úvodná tretina šesťbodového zápasu medzi Slovanom a Medveščakom bola opatrná a viac sa iskrilo medzi hráčmi, než pred bránkou. Otvárací gól nakoniec dosiahli v presilovke belasí a jeho autorom bol Tomáš Kundrátek. Bol to jeho tretí gól v bratislavskom drese.

"Bol to rozhodujúci zápas, dosť dôležitý. Zvládli sme to, aj keď ku koncu to bola trochu dráma. V druhej tretine sme mali sme veľa šancí, lenže ich gólman chytal skvele a my sme nedokázali príležitosti premeniť. Našťastie, sme si to schovali na záver. Nechceli sme ísť do predĺženia, chceli sme brať všetky tri body. A dopadlo to dobre," zhodnotil stretnutie obranca s ofenzívnymi chúťkami.

Hráči Záhrebu vytiahli na Slovan agresívnu hru a často sa snažili domácich vyprovokovať. Na ľade sa strhlo niekoľko šarvátok, ale belasí sa nenechali strhnúť k väčším pästným súbojom: "Sústredili sme sa predovšetkým na vlastnú hru, snažili sme sa byť disciplinovaní a myslím si, že sme to celkom naplnili."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem