Chceli sme tri body a tie aj máme!

Belasí zvládli dôležitý duel s Medveščakom, Tomáš Kundrátek streli svoj tretí gól.

Úvodná tretina šesťbodového zápasu medzi Slovanom a Medveščakom bola opatrná a viac sa iskrilo medzi hráčmi, než pred bránkou. Otvárací gól nakoniec dosiahli v presilovke belasí a jeho autorom bol Tomáš Kundrátek. Bol to jeho tretí gól v bratislavskom drese."Bol to rozhodujúci zápas, dosť dôležitý. Zvládli sme to, aj keď ku koncu to bola trochu dráma. V druhej tretine sme mali sme veľa šancí, lenže ich gólman chytal skvele a my sme nedokázali príležitosti premeniť. Našťastie, sme si to schovali na záver. Nechceli sme ísť do predĺženia, chceli sme brať všetky tri body. A dopadlo to dobre," zhodnotil stretnutie obranca s ofenzívnymi chúťkami.Hráči Záhrebu vytiahli na Slovan agresívnu hru a často sa snažili domácich vyprovokovať. Na ľade sa strhlo niekoľko šarvátok, ale belasí sa nenechali strhnúť k väčším pästným súbojom: "Sústredili sme sa predovšetkým na vlastnú hru, snažili sme sa byť disciplinovaní a myslím si, že sme to celkom naplnili."