Čerepovcu máme čo vracať!

Michel Miklík by rád potešil fanúšikov aj v nasledujúcom domácom zápase.

Po návrate s ďalšieho úspešného tripu vládne v kabíne belasých výborná nálada. Nijaké oslavy však neboli, ani sa zatiaľ neplánujú. "Bol to ťažký trip a po zisku 5 bodov zavládla spokojnosť. Nakročili sme smerom k play off, no ešte stále nie je nič rozhodnuté. Do konca nám zostáva ešte sedem zápasov. Uvedomujeme si, že nám fandí neskutočné množstvo ľudí, sme radi, že ich môžme tešiť víťazstvami. My si to však užijeme až po skončení sezóny. Najbližšie nás čaká Čerepovec a máme im veru čo vracať!" vyjadril sa útočník Michel Miklík aj na margo výprasku 6:0, ktorý slovanisti utŕžili na ľade Severstaľu. Belasí by mali v sobotu proti svojmu priamemu konkurentovi v boji o play off nastúpiť aj s Marekom Svatošom. Nový kolega nie je pre Michela neznámy. "Poznáme sa z Košíc, je to vynikajúci hráč a strelec. V kabíne sme ho privítali, ale zápisné zatiaľ neplatil. Necháme ho trochu vydýchnuť a skasírujeme ho po zápase s Čerepovcom," uškrnul sa momentálne najproduktívnejší hráč belasých.