Bývalý tréner Slovana Miloš Říha chce Šatana!

Miro Šatan dostal už ponuku

O útočníka Miroslava Šatana má záujem účastník Kontinentálnej hokejovej ligy Atlant Mytišči. Tridsaťšesťročný krídelník má na stole už aj ponuku z podmoskovského tímu. Informoval o tom denník Plus jeden deň. Šatan doteraz hrával v extralige za bratislavský Slovan, v ktorom sa chcel pripraviť na svoju ďalšiu hokejovú budúcnosť. Po poslednom predvianočnom zápase s Košicami hovoril, že by rozhodnutie o smerovaní jeho kariéry malo padnúť po sviatkoch.

Okrem Mytišči majú o Šatana záujem aj ďalšie kluby, interes Atlantu je však momentálne najsilnejší. V tíme KHL pôsobí český tréner Miloš Říha, s ktorým sa Šatan pozná z lockoutovej sezóny 2004/05, v ktorej obaja účinkovali v Slovane. "Mira dobre poznám, je to hráč na play-off a takého by sme potrebovali. Máme totiž problémy v ofenzíve,“ povedal pre Plus jeden deň Miloš Říha a dodal. "Už dostal od nášho klubu aj ponuku. Čakáme na jeho odpoveď."

jk, sita