Bulík chce v Bystrici skórovať

VIDEO: Špeciálne sa teší na Tománka s Bambúchom.

Špeciálne sa teší na Tománka s Bambúchom.

Dnešný zápas proti Banskej Bystrici bude určite špecifický pre útočníka Slovana Tomáša Bulíka. Práve v tomto klube zažil najúspešnejšie obdobie, no teraz bojuje za belasý kmeň, ktorému sa v roku 2011 darí skalpovať jedného súpera za druhým. „Bude to ťažký zápas, Bystrica má dobré mužstvo, ale keď budeme hrať svoju hru a pozorne brániť, mohli by sme vyhrať. Určite by som tam rád strelil gól, šancí mávam dosť, len škoda, že mi to tam nepadá častejšie,“ vyjadril sa Tomáš po zápase so Skalicou. Do Bystrice sa teší, veď v kádri Baranov má veľa priateľov: „Určite mi prídu nejaké podpichovačné esemesky, väčšinou sa hecujeme s Romanom Tománkom a Lukášom Bambúchom. Ale dôležitejšie bude, aby Slovan pokračoval v dobrom trende a išiel v tabuľke vyššie.“

PS: Ak sa vám zdalo čudné, čo robí nastrčený trdelník pred Tomášovou tvárou, tak to sa opäť realizoval Ric Jackman.